Mustafa Kemal Atatürk
"Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir."                                                                                        "Yüksek bir insan topluluğu olan Türk Milleti'nin tarihi bir özelliği de, güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir."                         "Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir."                                                                                      "Hayatta müzik lazım değildir. Çünkü hayat müziktir. Müzik ile ilgisi olmayan varlıklar insan değildirler. Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                                                                                      "Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                        

Müzik Bölümü

Müzik Bölümü

  • Beğen (181)
  • Görüntüleme: 1694
  • Tarih: 3 yıl önce
  • Yorumlar: 4

Müzik Bölümü

" Kurslarımızda temel olarak hedeflediğimiz, belli bir süre sonra herkesin, kendi başına enstrümanını çalabilmesi, kendi kendine yetebilmesidir. Enstrümanları öğrenmek için elbette bir hocaya ihtiyacımız vardır. Fakat belli bir noktadan sonra, öğretmen olmadan da, çalmak istediğimiz eseri enstrümanımızla az çok çalabilir hale gelmemiz gerekir. Bunun için de doğru bir teknik, ve yeterli nota bilgisi gerekmektedir. Elbette bunlar için en önemli olan doğru bir öğretmenle çalışmaktır. Ve işte o doğru öğretmenler bizim ekibimizde mevcuttur."

Türk Müziği ve Batı müziği ana sanat dallarımız altında enstrüman, nazariyat (armoni) ve şan eğitimlerimiz bulunmakta ve neredeyse tüm enstrümanların eğitimlerini verilmektedir. Devamlı kayıt kabul eden kurumumuzda eğitimlere başlamak için bir ön koşul veya kayıt periyodu bulunmaz. Sürekli yeni grupların açıldığı programlarımıza her zaman başvurabilir, grup açılmasa dahi, özel dersler biçiminde eğitim alabilirsiniz. Bir müzik akademisi olarak misyonumuz sizlere her zaman ve en iyi eğitim hizmetini vermektedir.

Etiketler
Henüz soru girilmemiş...

Yorumunuz

Lütfen bir yorum yazın.Yorumlar

Bu makaleye ait yorumlar.

2 ay önce    

Tuğba Hanım merhaba, Piyano derslerimiz özel ders olarak yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu size uygun saat dilimleri içinde organize edebilmekteyiz. Dilerseniz 05303475244 numramızdan bize ulaşabilir ve ücretsiz tanışma dersine katılabilirsiniz...

DGSA Yönetim

2 ay önce    

Selamlar, Piyano dersleriniz bulunuyor mu? Var ise bilgi rica edeceğim. Teşekkürler, Tugba

Tuğba Dereli

11 ay önce    

Merhaba Fatma Serra, 05303475244 nolu telefona çağrı, arama yada mesaj atmanız halinde size detaylı bilgi iletebiliriz.

DGSA Yönetim

11 ay önce    

Keman ilgili fiyat ve kurs bilgisi alabilir miyim ? Hangi günler ve saatlerde kurs oluyor ?

Fatma Serra Asan