Mustafa Kemal Atatürk
"Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir."                                                                                        "Yüksek bir insan topluluğu olan Türk Milleti'nin tarihi bir özelliği de, güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir."                         "Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir."                                                                                      "Hayatta müzik lazım değildir. Çünkü hayat müziktir. Müzik ile ilgisi olmayan varlıklar insan değildirler. Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                                                                                      "Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                        

Yan Flüt Eğitim Programı

Bu makalede video bulunmamaktadır!

Yan Flüt Eğitim Programı

  • Beğen (44)
  • Görüntüleme: 427
  • Tarih: 1 yıl önce
  • Yorumlar: 0

Yan Flüt Eğitim Programı

" Yan Flüt Derslerimiz özel ders şeklinde, hafta sonu veya hafta içi talebe göre programlanmaktadır. Özel dersler ise kendi içerisinde Özel [birebir] ve yarı özel [iki kişi ile] işlenmektedir."

Deniz Güneş Müzik ve Dans Akademisi 1996 yılında Dr. Deniz Güneş tarafından İstanbul/Kartal’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne akademik çizgisini koruyan kurumumuz bilinçli, sistemli ve alanında uzman eğitimcileri ile Kartal’daki en köklü müzik okuludur. Bugüne kadar yüzlerce öğrenci yetiştirmiş ve yetiştirmekte olan okulumuz, her geçen sene farklı branşlarda eğitim programları açarak gelişimine devam etmektedir.

Yan Flüt Derslerimiz özel ders şeklinde, hafta sonu veya hafta içi talebe göre programlanmaktadır. Özel dersler ise kendi içerisinde Özel [birebir] ve yarı özel [iki kişi ile] işlenmektedir.

Öğrenci adayımızın, dersini alacağı enstrümana yönelik fiziksel ve uygunluk derecesi önem arz etmektedir. Daha önce eğitim almış ve belli bir derecede olan öğrenci adayımız için seviye tespit sınavı (Solfej, Deşifre ve Enstrüman) yapılmakta ve uygun olan sınıfa dahil edilmektedir.

Eğitim süresi 4 dönemden oluşmakta, her dönem ise 10 aylık süreçte tamamlanmaktadır. Eylül ayı dönem başlangıcı, haziran sonu eğitim döneminin sonudur. Yaz döneminde eğitimine devam etmek isteyen adaylarımız Yaz Dönemi [haziran, temmuz ve ağustos] tüm grup derslerimiz %30 indirimli olduğu gibi, hızlandırılmış bir eğitim programını da içermektedir.

Yan Flüt derslerini kendinizin belirleyeceği mekanda, sizin oluşturacağınız grup ile veya birebir olarak alabilirsiniz. İşyerinizde, evinizde, okulunuzda vs.


 Özel Grup

2 kişi

3 kişi

4 kişi

1 gün x 1 saat

1 gün x 1.5 saat

1 gün x 2 saat

1 gün x 75dk

1 gün x 1 saat

3 Gün

Tabletten sanata Kampanyası

3 kişi

5 kişi

1 gün x 1 saat

1 gün x 2 saat

1 gün x 75dk

1 gün x 1 saat

3 Gün

Not: Yan Flüt derslerinin grup eğitimi yoktur. Ancak öğretmen uygun görürse açılabilir. Etüt dersleri, öğrencilerin kendi aralarında çalıştıkları ve  kurumun belirlediği uygun bir zamanda yapılır. Solfej dersleri dönemsel olarak açılır.

“Tabletten-sanata kampanyası” ile yan flüt eğitimi

Hafta içi saat 10:00 ile 16:00 saatleri arası "Tabletten-Sanata" kampanyamız ile tüm öğrenci ve ev hanımlarına fiyatlarla eğitim alma fırsatı veriyoruz. Ev hanımları boş vakitlerinde sanatla içiçe olurken; öğrencilerimiz de okul öncesi veya sonras sosyal medyadan uzaklaşıp gerçek yaşamın tınılarıyla buluşacaklar...

Deneme Dersi

Özellikle 4-12 yaş aralığındaki öğrenci adaylarımıza ders sunumlarını [presentation] önemli görüyoruz. Amacımız öğrencinin duygu ve düşüncesinde tamamen doğru eğitim programı [kursu] ile eğitime başlamaıdır. Bu bağlamda tüm çocuk ve yetişkin öğrenci adaylarımız belirlenen süre kadar derslere katılıp ön bilgi edinebilir.

Yan Flüt dersi, Yan Flüt kursu, kartalda Yan Flüt dersi, Kartal'da Yan Flüt dersi, Kartal'da Yan Flüt kursu, kartalda Yan Flüt kursu


Etiketler
"Yan Flüt Eğitim Programı" ile ilgili sıkça sorulan sorular


" Öğrencilerimizin nitelikli ve uygun ödeme koşullarında eğitimlerini alabilmesine önem veriyoruz. "

* İndirim ve Burslar:

• Öğrencilere %30 burs imkanı.

• Kardeş ve kuzenlere %20 indirim.

• Veli indirimi %30 indirim.

• Çocuk ve ev hanımlarına 145TL kurs.

• Müzik Bölümü öğretmen ve öğrencilerine %50 ind.

• Üniv. öğrencisi ve öğretmene %20 ind.

• İkinci barnş ind. %30

• Yaz dönemi %30 ind.


* Paket Üyeliği: Aylık ödeme yerine 3-6-9 ve yıllık indirimli paketler.


* Sınıfını Oluştur işyeri, ev veya kurumumuzda özel indirimden faydalan.


* Ayrıca yıllık tahhütünüze [sözünüze] enstrümanınız hediye


" Müzik aletleri ve dans kostümü temin ettiğimiz anlaşmalı mağazalarımız vardır. "

Denetimimizden geçmiş ve garantili ürünler tercihimizdir.

Öğrencinin fiziksel yapısına uygun en doğru enstrüman veya kostümü piyasa değerinin daha altında [kayıtlı öğrencilerimize özel] temin edebilmekteyiz.


Anlaşmalı mağazalarımız özel taksit seçeneği de sunmaktadır.

Ayrıca enstrüman kiralayabilirsiniz.

Alınan bu cûzi kiralama bedeli; enstrümanların bakımı ve tel perde değişimleri için kullanılır.


" 1996'dan bu yana İstanbul Kartal da eğitim veren, akademik ve sistematik ders anlayışıyla çağın gereksinimleri doğrultusunda kendini yenileyen, ilim ve bilimsel gerçeklere önem veren, yenilikçi, öncü, tecrübeli ve köklü bir kurumuz "


• Kadromuz; üniversal eğitimden geçmiş, kendini yenileyen, değiştiren, alanında uzman eğitimcilerden oluşur

• Sosyalleşmenin yanı sıra sevgi, saygı, disiplin ve ahlaki değerler ön plandadır

• Büyük bir aileyiz

" Öğrencinin, enstrümana yönelik fiziksel ve uygunluk derecesi önemlidir. "

Bazı kriterler göz önüne alınmazsa; öğrencide sağlık problemi olabileceği gibi [fiziksel], enstrümandan soğuma ve başarısızlık psikolojisi de görülebilir.

Okul öncesi eğitimde çocuklarımızın hakimiyet sağlayabileceği enstrüman tercih edildiğinde 4 yaşından itibaren eğitime dahil edilebilir.

Küçük engelleri olan adayımızın  katılmaları mümkündür ancak, uzman eğitimcilerimizin tespiti önemlidir. Yüksek yaş sınırımız yoktur :))

" Her dönem farklı zaman dilimlerinde yaptığımız dinleti, konser, gösteri vb bir çok etkinlikte görev alabilirsiniz. "

Kendinizi profesyonel müzik ve dans hayatına taşıyabilirsiniz.

Akademisyen, müzikolog, luthier, müzik öğretmeni, ses artisti, dansçı vb. birçok alanda olabilmeniz adına her zaman yanınızdayız.

Kurum içi veya dışından oluşturabileceğiniz grup ile ticari kurumlarda [bar, cafe vb.] müzik yapabilirsiniz.

Yorumunuz

Lütfen bir yorum yazın.Yorumlar

Bu makaleye ait yorumlar.